Hizmet Anlayışımız
Artık yolcu taşımacılığı yerini hizmet taşımacılığı anlayışına bıraktığını ve hizmet bir yarıştır ve asla bitmez düşüncesiyle müşterilerimize daha iyi hizmet vererek kalitemizi en üst seviyeye çıkardığımızı söyleyebiliriz.

Bugün şehirlerarası otobüs taşımacılığı kaliteyi, güvenliği ve hizmeti ön plana çıkarıyor. Hizmet anlayışı da yeni teknolojik gelişmeler ve yolcuların değişen ihtiyaçlarına göre yeniden şekillenip yeni bir boyut bulmaya başlıyor.

Biz Safran Turizm ailesi olarak, her zaman yeniliklere açık olup müşterilerimize en iyi hizmeti verme çabası içinde olmaktan büyük bir kıvanç duyduğumuzu söyleyebiliriz. Geçmişten bugüne birçok şeyin değiştiğini, yalnız Kaliteli hizmet verme anlayışının asla değişmediğini ve değişmeyeceğini ifade edebiliriz.

Hizmet anlayışımızdan ödün vermeden daha da iyi hizmet vermek için siz değerli yolcularımıza her zaman kaliteli hizmet vermekten asla vazgeçmeyeceğimizi, önce kaliteli hizmet anlayışını benimsediğimizi ve hizmet yelpazemizi daha da genişletmeye çalıştığımızı söyleyebiliriz.